Записи вебінарів
Закон 4015 наробив неабиякого галасу серед бухгалтерів та бізнесу в цілому.
Як правильно працювати із ставкою ВЗ в розмірі 5%?
Коли застосовувати ставку нову, а коли має бути застосована ставка 1,5%?
Як діяти, якщо є перехідні виплати. І чому важливо знати базові правила бухобліку та коли за бухобліком здійснюють нарахування зарплати?
Всі ці питання розглянемо на вебінарі. Також у Вас є прекрасна можливість отримати відповіді на запитання, що стосується змін у військовому обліку.
Під час вебінару лектор зверне увагу на всі важливі аспекти операцій, пов’язаних з безоплатною передачею товарів, робіт, послуг. В яких випадках нараховується ПДВ за нульовою ставкою, коли операції з безоплатної передачі не відображаються в декларації, коли виникають податкові різниці тощо.
Поговоримо про залучення обігових коштів. Розглянемо варіанти з мінімальним оподаткуванням.
Особливі питання щодо мінімізації ризиків та оподаткування з ПДВ. Розпочнемо з бази оподаткування, далі розглянемо особливості оподаткування окремих операцій, нагадаємо про граничні строки для відображення податкового кредиту, розблокування ПН/РК тощо.
ПДФО: як уникнути донарахування ПДФО та ВЗ при застосуванні звичайних цін. Яку інформацію отримає ДПСУ про закордонні рахунки громадян та які ризики при цьому можуть виникнути.
Бронювання працівників на підприємстві без належного ведення військового обліку на підприємствах практично неможливе. Тож ці дві теми нерозривно пов’язані. З чого почати вести військовий облік і як його вести аби могти забронювати працівників. Який пакет документів має бути на підприємстві з питань військового обліку? Чи можна керівника зробити відповідальним за ведення військового обліку, якщо на підприємстві є кадровик? Які питання перевіряють ТЦК з питань військового обліку? Перевірка Додатку Д5 на підприємствах, які бронюють працівників обов’язкова.
На вебінарі лектор розгляне актуальні питання подання Декларації з податку на прибуток та фінзвітності за півріччя, Декларації з єдиного податку підприємцями при зміні системи оподаткування впродовж року.
Також будуть розглянуті питання реєстрації та анулювання платником ПДВ, особливості першого та останнього звітування з ПДВ, основи заповнення декларації з ПДВ, відповідальність платників у разі недотримання процедури реєстрації/анулювання реєстрації платником ПДВ.
Акцентуємо увагу на основних питаннях перевірки платників податку на прибуток з боку ДПС, особливостях виправлення помилок у поданих деклараціях та застосування штрафних санкцій в умовах дії воєнного стану.
З 18 травня 2024 року відбулися зміни в нормах законодавства з питань військового обліку. Чи зачепили ці зміни питання ведення військового обліку роботодавцями? Що треба зробити роботодавцю у зв’язку із зниженням призовного віку громадян. Як реагувати на розпорядження, які надходять від ТЦК, СБУ чи СЗР? Що робити, якщо працівник навідріз відмовляється брати повістку? З яким пакетом документів має працювати особа відповідальна за ведення військового обліку на підприємстві.
Настав час поговорити про службовий легковий автомобіль на підприємстві.
Ця тема стосується бухгалтерів всіх підприємств, які використовують службовий легковий автотранспорт.
За короткий час вебінару лектор зверне увагу на всі важливі аспекти бухгалтерського та податкового обліку операцій, пов’язаних з використанням службового автотранспорту як власного, так і орендованого чи отриманого в позичку.
Поговоримо про списання пально-мастильних матеріалів в межах норм та понаднормові. Чи неплатнику ПДВ застосовувати норми?
А якщо настає страховий випадок: проаналізуємо можливі варіанти.
Списання транспортного засобу, як така операція впливає на оподаткування. Чи можна мінімізувати ПДВ?
На всі ці питання лектор відповість під час ефіру.
Учасники отримають презентацію вебінару та конспект з практичними матеріалами.
На вебінарі лектор розгляне актуальні питання подання квартальної звітності з податку на прибуток, єдиного податку, та подання майнової декларації підприємцями на загальній системі оподаткування.
Хто має подавати відповідну Декларацію та за якою формою звітувати. Як визначити розмірну категорію підприємства у 2024 році. Чи потрібно подавати пусту звітність? Яку звітність подавати при зміні системи оподаткування, групи єдиного податку
Відповімо з на запитання щодо розрахунку показників фінзвітності для цілей податкових перевірок
Також лектор проаналізує зміни до форм Декларацій, відповідальність за несвоєчасне подання декларацій і несплату податкових зобов’язань
Цей вебінар цікавий для всіх підприємств, які ведуть облік за НП(с)БО.
Під час вебінару проаналізуємо всі важливі складові наказу про облікову політику: порядок затвердження, структуру, особливості складання.
Проаналізуємо положення облікової політики про основні засоби, запаси, зобов’язання, заборгованості тощо.
Розглянемо помилки, які часто допускаються при складанні облікової політики.
Надамо рекомендації щодо написання окремих положень облікової політики виробничих підприємств, підприємств оптової торгівлі.
Участь у вебінарі – це можливість перевірити актуальність та повноту облікової політики підприємства.
Будемо відповідати на Ваші питання.
Як завжди, в перехідні періоду з року в рік відбуваються колосальні зміни, які стосуються безпосередньо роботодавців. І з цими новаціями доводиться детально розбиратися бухгалтерам та кадровикам.
Також, наприкінці 2023 року, законотворці підкинули нам «сюрприз» у вигляді змін до Закону про відпустки.
Разом з тим відновлено дію Закону про індексацію.
Тож, запрошуємо Вас на вебінар, де ми детально розберемося з усіма змінами.
Настав час складати фінансову та податкову звітність.
Які форми фінансової звітності обрати, чи обов’язково подавати звіт про управління, чи діють строки подання під час воєнного стану, як виправити помилки за попередні роки? На всі ці питання відповідь отримаєте під час вебінару.
Лектор зверне увагу, які бухгалтерські процедури слід зробити підприємству на 31 грудня стосовно основних засобів, як це оформити документально.
Багато вже говорили про дисконтування, але під часе ефіру лектор зверне увагу на модифікацію фінансових зобов’язань і вплив на об’єкт оподаткування.
Лектор вибрала найбільш популярні питання щодо звітності з податку на прибуток: особливості складання річної декларації, проблемні податкові різниці, заповнення окремих додатків.
Крім того, не оминемо питання пов’язані з контрольованими іноземними компаніями, резидентами Дія сіті.