Записи вебінарів
Питання ПДВ завжди актуальні для платників. Під час вебінару поговоримо про такі важливі питання як не пропустити строк обов’язкової реєстрації платником ПДВ, як визначити базу оподаткування ПДВ при здійсненні окремих операцій: постачання готової продукції, основних засобів, оренди.
Окремо поговоримо про оподаткування безоплатних передач: військовим, благодійним фондам. Проаналізуємо чи завжди оподатковуються ПДВ рекламні роздачі, подарунки тощо.
Не оминемо питання щодо особливостей складання та реєстрації мінусових РК, про зняття ризиковості платника ПДВ та ін.
Розгляд питань буде супроводжуватись докладною презентацією, конкретними прикладами та прив’язками до практичних ситуацій.
Як завжди будемо відповідати на Ваші питання.

Кожне підприємство самостійно встановлює норму тривалості робочого часу. На вебінарі доповімо про особливості встановлення та коригування норм тривалості робочого часу в період дії воєнного стану. Змінюються правила оплати лікарняних працівника-сумісникам, а також максимальний розмір лікарняних, розкажемо на прикладах, як працювати з цими питаннями у 2025 році. Також нагадаємо про новий неоподатковуваний розмір добових та про особливості розрахунків відпускних.

Розглянемо як проводяться планові та позапланові перевірки, найбільш вразливі показники бухгалтерського та податкового обліку, на які звертають увагу податківці при перевірці правильності нарахування податку на прибуток на ПДВ. Приділимо увагу перевіркам ФОП при припиненні ними діяльності та особливостям перевірок суб’єктів господарювання, що займаються зовнішньоекономічною діяльністю

Час подумати про річну звітність. Роботи багато, а часу мало. Наш вебінар для тих, хто цінує свій час. За 2+ години учасники вебінару отримають важливу інформацію з питань, пов’язаних із фінансовою звітністю, звітністю з податку на прибуток, ПДВ, Єдиного податку.
Розгляд питань буде супроводжуватись докладною презентацією, конкретними прикладами та прив’язками до практичних ситуацій.
Розпочнемо із загальних питань складання фінансової звітності: які форми звітності слід готувати, які процедури провести щодо основних засобів, які зміни внесені до НП(с)БО 21 та 27 та ін.
Далі перейдемо до питань пов’язаних з податком на прибуток. Особливу увагу звернемо на річні податкові різниці.
Нагадаємо про річний перерахунок ПДВ за ст. 199 ПКУ.
Не забудемо також і про платників єдиного податку.

Закон 4015 наробив неабиякого галасу серед бухгалтерів та бізнесу в цілому.
Як правильно працювати із ставкою ВЗ в розмірі 5%?
Коли застосовувати ставку нову, а коли має бути застосована ставка 1,5%?
Як діяти, якщо є перехідні виплати. І чому важливо знати базові правила бухобліку та коли за бухобліком здійснюють нарахування зарплати?
Всі ці питання розглянемо на вебінарі. Також у Вас є прекрасна можливість отримати відповіді на запитання, що стосується змін у військовому обліку.

Під час вебінару лектор зверне увагу на всі важливі аспекти операцій, пов’язаних з безоплатною передачею товарів, робіт, послуг. В яких випадках нараховується ПДВ за нульовою ставкою, коли операції з безоплатної передачі не відображаються в декларації, коли виникають податкові різниці тощо.
Поговоримо про залучення обігових коштів. Розглянемо варіанти з мінімальним оподаткуванням.
Особливі питання щодо мінімізації ризиків та оподаткування з ПДВ. Розпочнемо з бази оподаткування, далі розглянемо особливості оподаткування окремих операцій, нагадаємо про граничні строки для відображення податкового кредиту, розблокування ПН/РК тощо.
ПДФО: як уникнути донарахування ПДФО та ВЗ при застосуванні звичайних цін. Яку інформацію отримає ДПСУ про закордонні рахунки громадян та які ризики при цьому можуть виникнути.

Бронювання працівників на підприємстві без належного ведення військового обліку на підприємствах практично неможливе. Тож ці дві теми нерозривно пов’язані. З чого почати вести військовий облік і як його вести аби могти забронювати працівників. Який пакет документів має бути на підприємстві з питань військового обліку? Чи можна керівника зробити відповідальним за ведення військового обліку, якщо на підприємстві є кадровик? Які питання перевіряють ТЦК з питань військового обліку? Перевірка Додатку Д5 на підприємствах, які бронюють працівників обов’язкова.

На вебінарі лектор розгляне актуальні питання подання Декларації з податку на прибуток та фінзвітності за півріччя, Декларації з єдиного податку підприємцями при зміні системи оподаткування впродовж року.
Також будуть розглянуті питання реєстрації та анулювання платником ПДВ, особливості першого та останнього звітування з ПДВ, основи заповнення декларації з ПДВ, відповідальність платників у разі недотримання процедури реєстрації/анулювання реєстрації платником ПДВ.
Акцентуємо увагу на основних питаннях перевірки платників податку на прибуток з боку ДПС, особливостях виправлення помилок у поданих деклараціях та застосування штрафних санкцій в умовах дії воєнного стану.

З 18 травня 2024 року відбулися зміни в нормах законодавства з питань військового обліку. Чи зачепили ці зміни питання ведення військового обліку роботодавцями? Що треба зробити роботодавцю у зв’язку із зниженням призовного віку громадян. Як реагувати на розпорядження, які надходять від ТЦК, СБУ чи СЗР? Що робити, якщо працівник навідріз відмовляється брати повістку? З яким пакетом документів має працювати особа відповідальна за ведення військового обліку на підприємстві.

Настав час поговорити про службовий легковий автомобіль на підприємстві.
Ця тема стосується бухгалтерів всіх підприємств, які використовують службовий легковий автотранспорт.
За короткий час вебінару лектор зверне увагу на всі важливі аспекти бухгалтерського та податкового обліку операцій, пов’язаних з використанням службового автотранспорту як власного, так і орендованого чи отриманого в позичку.
Поговоримо про списання пально-мастильних матеріалів в межах норм та понаднормові. Чи неплатнику ПДВ застосовувати норми?
А якщо настає страховий випадок: проаналізуємо можливі варіанти.
Списання транспортного засобу, як така операція впливає на оподаткування. Чи можна мінімізувати ПДВ?
На всі ці питання лектор відповість під час ефіру.
Учасники отримають презентацію вебінару та конспект з практичними матеріалами.
