Архів вебінарів

Листопад 2018

Для передплатників пакету «Профі»
або паперового «Дебету-Кредиту»

БЕЗКОШТОВНО *

Під кінець року власники бізнесу чекають закриття звітного періоду та з нетерпінням хочуть побачити цифру "бухгалтерського" чистого прибутку. Адже це і є головна мета діяльності будь якого підприємства. Чи не так?

Як розрахувати та оподаткувати дивіденди, які особливості обліку, якщо засновники нерезиденти. Як на розрахунок та виплату дивідендів вплинув Закон «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю», що запрацював у червні 2018 року.

Які податкові наслідки очікують підприємство, коли засновник виходить «по доброму».

Про усі особливості нарахування та виплати дивідендів ми поговоримо на вебінарі

Листопад 2018

Однією з основних характерних рис посадової особи є встановлена законом юридична відповідальність. Про це пам'ятає кожен директор і бухгалтер!

За що найчастіше притягають до відповідальності і за яких умов?

Яка зона відповідальності засновника?

Чи можуть притягнути до відповідальності після звільнення з посади?

Які наслідки притягнення до відповідальності для посадових осіб?

На ваші численні прохання на ці та інші питання ми відповімо на вебінарі

Жовтень 2018

Для передплатників пакету «Профі»
або паперового «Дебету-Кредиту»

БЕЗКОШТОВНО *

До завершення податкового (звітного) року залишилося менше кварталу. А це змушує нас – бухгалтерів практиків проаналізувати фінансовий результат та вплив податкових різниць 2018 року на річний об’єкт оподаткування

Не кожен знає, що податкові різниці рахують УСІ платники податку на прибуток. Просто у малодохідників вони свої, а у високодохідників свої.

Правильність визначення об’єкту оподаткування податком на прибуток залежить від правильності ведення бухгалтерського обліку. Резерви відпусток та резерви сумнівних боргів, безоплатно отримані товари, роботи та основні засоби, ремонти та невиробничі основні засоби – податкові наслідки цих операцій залежатимуть від того, чи застосовує платник податку податкові різниці.

Оптимізація не дорівнює мінімізація. А вміле застосування інструментів ПСБО та МСФЗ є найліпшим способом оптимізації податку на прибуток у рамках чинного законодавства. Найпростіші та найефективніші прийоми «лежать» на поверхні, але не кожен їх «бачить» та має сміливість застосувати.

Вересень 2018

Платники податків дуже часто здійснюють господарські операції пов’язані з операційною орендою. Одні передають майно в оренду, інші користуються орендованим майном.

Під час вебінару ми розглянемо найбільш проблемні питання, які виникають в бухгалтерському та податковому обліку. А таких питань чимало. Зокрема:

- Як документально оформити операцію оренди?

- Як відобразити в бухгалтерському обліку орендодавця доходи і витрати?

- Що таке інвестиційна нерухомість?

- Коли виникають податкові зобов’язання з ПДВ? Яка база оподаткування?

- А що з ПДВ, коли об’єкт оренди повертається орендодавцю з поліпшенням?

Ми дамо відповіді на ці та багато інших питань під час проведення цього вебінару.

Всі учасники вебінару отримають від лектора презентацію та конспект з практичними матеріалами.

Вересень 2018

Для передплатників пакету «Профі»
або паперового «Дебету-Кредиту»

БЕЗКОШТОВНО *

Відповідно до останніх змін від 1 серпня 2018 року оновлений звіт з ЄСВ слід подати за серпень не пізніше 20 вересня 2018 року.

Також на нашому вебінарі ми з вами розглянемо й нову Інструкцію щодо нарахування ЄСВ та згадаємо основні аспекти нарахування та виплати ЄСВ страхувальниками (якими є роботодавці, підприємці та члени фермерських господарств).

Долучайтесь!

Липень 2018

Для передплатників пакету «Профі»
або паперового «Дебету-Кредиту»

БЕЗКОШТОВНО *

Нове Положення ведення касових операцій (постанова НБУ від 29.12.2017 № 148) запрацювало ще з 5 січня 2018 року. Але питання щодо розрахунку ліміту, ведення касових документів, порядку оприбуткування готівки за цим Положенням залишаються актуальними й зараз. Тож на цих моментах ми зупинимося на своєму вебінарі.

До того ж ми нагадаємо правила застосування готівкових обмежень. Окремо розкажемо, в яких випадках та кому можна не вести касову книгу.

І наостанок зазначимо, за що будуть карати податківці при перевірках.

Червень 2018

Для передплатників пакету «Профі»
або паперового «Дебету-Кредиту»

БЕЗКОШТОВНО *

18 травня 2018 року набрали чинності нові правила роботи з екранними пристроями. Ці правила регулюють зокрема питання застосовування в роботі персональних комп’ютерів. Дотримуватись їх доведеться працівникам і роботодавцям незалежно від форм власності, організаційно-правової форми і видів діяльності.

Отже, давайте разом з вами докладно зрозуміємо:

• Як поставити комп’ютер на облік, якщо він придбавається за складовими?

• Як відображається в обліку модернізація або демонтаж персонального комп’ютера?

• Як обліковується програмне забезпечення, яке придбавається для роботи за ним?

• Не будемо забувати і про те, що робота за комп’ютером має особливий характер, пов'язаний з нервово-емоційним та інтелектуальним навантаженням. А це дає працівникам право на додаткову щорічну відпустку. Якої тривалості вона надається і як оформлюється?

Про все це ви дізнаєтесь на нашому вебінарі. Долучайтесь!

Червень 2018

Тема «собівартість» завжди актуальна для підприємств. Дуже часто ми не звертаємо увагу на бухгалтерські нюанси, пов’язані з визначенням собівартості, а не врахування таких нюансів може привести до неправильного визначення фінансового результату.

Під час вебінару на конкретних прикладах ми розглянемо питання, пов’язані з порядком розподілу загальновиробничих витрат, визначенням вартості готової продукції і незавершеного виробництва, обліком виробничих втрат, дамо рекомендації щодо оформлення первинних документів та положень наказу про облікову політику.

Також звернемо увагу на особливості формування собівартості товарів в торгівлі.

Травень 2018

Для передплатників пакету «Профі»
або паперового «Дебету-Кредиту»

БЕЗКОШТОВНО *

Важко собі уявити баланс без дебіторської та кредиторської заборгованості. Податкові наслідки наступають при їх списанні…

Списання дебіторки – це наші витрати, які за певних обставин зменшують обєкт оподаткування податком на прибуток. Але, якщо боржником є фізична особа тоді нам, як податковому агенту, слід сплатити ПДФО і не тільки.

Списання кредиторки – це наші доходи та збільшення обєкту оподаткування податком на прибуток.

На вебінарі ми розглянемо, які податкові наслідки наступають при списанні заборгованості з балансу. А це зобов’язання з податку на прибуток, ПДВ, військовий та податок з доходів фізичних осіб.

Травень 2018

Більшість податкових спорів призводять платників податків до суду. І не дивлячись на те, що до якості судових рішень є багато питань, будувати податкову політику підприємства краще спираючись на судову практику.

Про те як дивляться суди на найпоширеніші підстави для податкових донарахувань і чим керуються приймаючи рішення, як на нашу користь так і на користь ДФС, ми поговоримо на вебінарі

Квітень 2018

Для передплатників пакету «Профі»
або паперового «Дебету-Кредиту»

БЕЗКОШТОВНО *

Все ближче сезон відпусток. Приємні приготування, плани та ідеї… Та бухгалтеру своє робить.

На вебінарі розглянемо докладно питання оформлення, розрахунку та надання відпускних.

І на прохання наших клієнтів лектор особливу увагу зверне на питання застосування коефіцієнту підвищення для коригування середнього заробітку.

Квітень 2018

Для передплатників пакету «Профі»
або паперового «Дебету-Кредиту»

БЕЗКОШТОВНО *

На вебінарі особливу увагу буде приділено операціям із основними засобами, таким як: ремонт поточний та капітальний, модернізація; придбання основного засобу в кредит та фінансовий лізинг, зміна строку та методу корисного використання, переоцінка основних засобів, як інструмент оптимізації, документування операцій з обліку основних засобів; ліквідація основних засобів - податкові наслідки; придбання основних засобів за інвалюту та формування первісної вартості, внесок в статутний капітал, відображення основних засобів в додатках АМ та РІ Декларації з податку на прибуток

Березень 2018

Для передплатників пакету «Профі»
або паперового «Дебету-Кредиту»

БЕЗКОШТОВНО *

На нашому вебінарі поговоримо з вами про те, як правильно застосувати при складенні звітності з податку на прибуток зміни до ПКУ, внесені з 01.01.2018 року. Як відобразити нові податкові різниці в Декларації. Як документально підтвердити витрати. Які важливі нюанси бухгалтерського обліку слід врахувати при визначенні фінансового результату до оподаткування при складенні Декларації з податку на прибуток за 1 квартал 2018 року.

А також дізнаємось як зміниться порядок блокування ПН/РК в ЄРПН та розглянемо важливі питання ПДВ при здійсненні окремих операцій.

Березень 2018

Для передплатників пакету «Профі»
або паперового «Дебету-Кредиту»

БЕЗКОШТОВНО *

Перевірки 2018: кому та які перевірки можна проводити у рік Собаки, планові перевірки та як знати заздалегідь - чи запланували вас :), на чому потрібно робити акценти до перевірки та під час.

Приклади з практики. Бонус - обшуки: поради співробітникам.

А також декілька важливих порад, які допоможуть вам зберегти нерви.

Лютий 2018

Для передплатників пакету «Профі»
або паперового «Дебету-Кредиту»

БЕЗКОШТОВНО *

Поговоримо ще раз про оподаткування доходів працівників, а також про індексацію. Звернемо увагу на основні нюанси та цифри 2018 р. з якими будемо працювати протягом всього року.

Скільки про індексацію не говори, та все мало.

Ця тема цікава, дещо незрозуміла. Але, на цьому вебінарі розставимо усі крапки над «і» щодо проведення індексації.

Розглянемо поняття «базового місяця» та фіксованої індексації, можливості індексації «валютної» зарплати, проіндексуємо зарплату випереджаючим шляхом та правильно оформимо документально.

Січень 2018

Для передплатників пакету «Профі»
або паперового «Дебету-Кредиту»

БЕЗКОШТОВНО *

З 1 січня 2018 року набрали чинності чергові зміни, внесені до ПКУ. Цього разу вони не настільки фундаментальні, як це було у минулих роках (принаймні, жодного розділу ПКУ не викладено в новій редакції).

Але таких невеличких змін назбиралося досить багато. І майже кожна з них вимагає окремого коментаря або роз’яснення. Тож, темою нашого першого в цьому році вебінару будуть зміни щодо основних податків: ПДВ, податку на прибуток, єдиного податку та плати за майно.

Грудень 2017

Однією з яскравих подій початку грудня стало підписання президентом закону №2213, якій вже поіменували законом про заборону «маски-шоу». Допити та обшуки завжди були супутниками українського бізнесу, саме тому, напевно, немає таких людей або професій, для яких допит та обшук це порожні звуки. Прийнятий законопроект вносить суттєві зміни в частині проведення та оформлення процесуальних дій, можливості присутності адвоката та наслідки порушення цих вимог. Також є в ньому й підводні камені.

Про те, які нові можливості ми отримали для захисту підприємства від неправомірних і навіть правомірних дій правоохоронних органів ми поговоримо на нашому вебінарі.

Як завжди з Олександром Смирновим все буде просто, доступно, зрозуміло!

Грудень 2017

Для передплатників пакету «Профі»
або паперового «Дебету-Кредиту»

БЕЗКОШТОВНО *

Як правильно визначити ПДВ зобов’язання та податковий кредит з врахуванням останніх змін в законодавстві та роз’яснень ДФСУ?

Які важливі нюанси бухгалтерського обліку слід врахувати при визначенні фінансового результату до оподаткування при складенні Декларації з податку на прибуток за 2017 рік?

Листопад 2017

Для передплатників пакету «Профі»
або паперового «Дебету-Кредиту»

БЕЗКОШТОВНО *

Помилки у «зарплатній» звітності щодо нарахування доходів фізособам та їх оподаткування вимагають особливої уваги. Вони не лише призводять до сплати великих штрафів – слід знати й строк, протягом якого такі штрафи можуть бути застосовані.

Не менш важливо правильно повідомити про наявність вакансій та про те, що ці вакансії вже зайняті. Недарма повідомлення про прийняття працівника на роботу податківці вважають останнім штрихом в оформленні трудових відносин.

Як виправити ці помилки і що загрожує суб’єкту господарювання, якщо він повідомить таким чином про помилки контролерів? Поговоримо про це на нашому вебінарі.

Жовтень 2017

Для передплатників пакету «Профі»
або паперового «Дебету-Кредиту»

БЕЗКОШТОВНО *

Часто при складанні звітних форм виникають помилки. І це нормально, адже не помиляється лише той, хто нічого не робить.

Тому ми вирішили розглянути порядок виправлення помилок на прикладах найбільш поширених форм звітності.

На цьому вебінарі ми розглянемо виправлення помилок в фінансовій звітності та в податкових деклараціях з податку на прибуток, з єдиного податку та в декларації з ПДВ.

А на наступному нашому вебінарі розглянемо, як виправляються помилки у «зарплатній» звітності.

Вересень 2017

Використання українським бізнесом моделі роботи через ФОП викликано різними причинами. З одного боку, це величезна податкове навантаження на заробітну плату і адміністративне, нічим не забезпечене збільшення розміру мінімальної зарплати і збільшення штрафів за порушення трудового законодавства. З іншого боку - бажання бізнесу заощадити на податках, отримати заповітний «кеш» і забезпечити заслужений дохід власнику.

Популярність використання ФОП викликає підвищений інтерес з боку фіскалів і Держпраці, тому особливо важливо розуміти, що саме здатне привернути увагу при перевірці і як не допустити зняття з витрат і визнання відносин з ФОП прихованими трудовими. Саме про це і піде мова на вебінарі.

Вересень 2017

Для передплатників пакету «Профі»
або паперового «Дебету-Кредиту»

БЕЗКОШТОВНО *

Досить часто бухгалтеру доводиться стикатися із кадровими питаннями при прийнятті та звільненні працівників. Трудові книжки, особові картки, особові справи потребують особливої уваги та точності при заповненні та веденні.

На цьому вебінарі ми з вами розглянемо усі нюанси, на які слід звертати увагу бухгалтерам, що займаються заробітною платою та кадрами. А також поговоримо про типові помилки при оформленні документів та шляхи іх виправлення і розкриємо секрети внутрішнього аудиту кадрової документації на підприємстві.

Серпень 2017

Для передплатників пакету «Профі»
або паперового «Дебету-Кредиту»

БЕЗКОШТОВНО *

З 1 липня 2017 року в реальному режимі запрацювало зупинення реєстрації податкових накладних та розрахунків коригування до них (далі – податкові накладні).

За якими ознаками та критеріями це здійснюватиметься? Хто прийматиме рішення про зупинення реєстрації і її відновлення? Як платник податку може захистити свої інтереси, якщо його податкові накладні заблоковані? Про все це ми розповімо на нашому вебінарі

Липень 2017

Для передплатників пакету «Профі»
або паперового «Дебету-Кредиту»

БЕЗКОШТОВНО *

Облікова політика – це сукупність принципів, методів і процедур, що використовуються підприємством для складання та подання фінансової звітності. Визначається облікова політика підприємством самостійно, але у відповідності до чинного законодавства і власних установчих документів. Як правило, це робиться у формі наказу про облікову політику.

На вебінарі ми поговоримо про деякі випадки бухгалтерського та податкового обліку, які вимагають прийняття рішення від самого підприємства-платника податків, і те, чим допоможе в цих ситуаціях правильно складений наказ про облікову політику.

Червень 2017

Для передплатників пакету «Профі»
або паперового «Дебету-Кредиту»

БЕЗКОШТОВНО *

Літо – це пора спеки, моря і відпусток. А для бухгалтера це час нарахування відпускних, коли треба враховувати усе: графік відпусток на підприємстві, наявність чи відсутність забезпечення (резерву) виплат відпусток, складання наказів про відпустки та правильність розрахунку середньої зарплати із урахуванням збільшення посадових окладів працівників.

На нашому вебінарі ми розповімо про алгоритм дій бухгалтера в цьому випадку, а також про оформлення документів, як кадрових, так і первинних, у зв’язку із відпустками.

Травень 2017

Для передплатників пакету «Профі»
або паперового «Дебету-Кредиту»

БЕЗКОШТОВНО *

В останні два роки були прийняті окремі нормативні документи, спрямовані на ослаблення контролю за ЗЕД-операціями, зниження вимог до оформлення ЗЕД-документації. Але бухгалтерський і податковий облік ЗЕД-операцій, як і раніше залишається складним і вимагає окремого вивчення. Аналізу останніх ЗЕД-змін і повторення тих норм, які потрібно знати кожному бухгалтеру, присвячений наш вебінар.

Квітень 2017

Для передплатників пакету «Профі»
або паперового «Дебету-Кредиту»

БЕЗКОШТОВНО *

Ось і закінчився перший квартал 2017 року. А значить, ті платники податку, у яких за минулий звітний рік сума доходу сягнула 20 млн. грн. та вище, матимуть подавати декларацію з податку на прибуток за цей квартал.

В які строки та за якою формою ця декларація подаватиметься (в залежності від категорії платника податку)?

Які платники податку звітують тільки за рік, а отже, не зобов’язані подавати квартальну звітність з податку на прибуток?

Які зміни щодо визначення об’єкту оподаткування набрали чинності у 2017 році і як їх відобразити в декларації з податку на прибуток?

Все це та інші актуальні питання ми розглянемо на нашому квітневому вебінарі.

Березень 2017

Для передплатників пакету «Профі»
або паперового «Дебету-Кредиту»

БЕЗКОШТОВНО *

Новорічні зміни до розділу «ПДВ» ПКУ викликали багато запитань у бухгалтерів. Візьмемо, наприклад, податкову накладну та розрахунок коригування до неї. З 01.01.2017 р. відбулися зміни в обов’язкових реквізитах цих документів, але сама їх форма протягом двох місяців (січня та лютого 2017 р.) не змінювалася. А отже, два місяці платники ПДВ повинні були складати ці документи не за вимогами закону, а за роз’ясненнями, наведеними в листах податківців!

Але тепер ситуація змінилася, і в березні 2017 р. вже діє нова форма податкової накладної, розрахунку коригування. А ще й нова форма декларації з ПДВ!

Тож, є нагода проаналізувати, як ці документи слід складати. А також згадати ті зміни, які відбулися щодо ПДВ у 2017 році, зокрема, і ті, які запрацюють у другому кварталі та півріччі 2017 р.

Лютий 2017

Для передплатників пакету «Профі»
або паперового «Дебету-Кредиту»

БЕЗКОШТОВНО *

У 2017 році відбулися значні зміни, які обов’язково слід враховувати при розрахунках із працівниками щодо різних видів виплат: в оплаті праці; в граничному розмірі готівкових розрахунків; в оподаткуванні добових, допомоги на лікування та нецільової благодійної допомоги; в оплаті за навчання.

Ці зміни вимагають не тільки дотримання норм законодавства та сплати відповідних податків, а і правильного документального оформлення проведених розрахунків, нарахування та оподаткування таких доходів та їх цільового використання.

Отже, ми вирішили зробити окремий вебінар для того, щоб детально розглянути ці зміни та їх практичне застосування, а також відповісти на найбільш поширені запитання щодо зазначених змін.

Січень 2017

Для передплатників пакету «Профі»
або паперового «Дебету-Кредиту»

БЕЗКОШТОВНО *

Ось і настає Новий рік. Але з собою він принесе не тільки подарунки і свята, а й зміни, які підготували для нас Кабмін, Мінфін і ВРУ.

Змін багато, але на що потрібно ОБОВ'ЯЗКОВО звернути увагу бухгалтерам, роботодавцям і платникам податків вже в січні 2017 р ми розповімо на нашому вебінарі.