Кадри для бухгалтера: трудові книжки та відносини

Програма вебінару
Трудова книжка – це основний документ про трудову діяльність працівника, який підтверджує стаж роботи, а також дає змогу власнику при прийнятті на роботу мати уяву про досвід роботи працівника. Особова справа - це сукупність документів, які містять відомості працівника. Трудові книжки, особові картки, особові справи потребують особливої уваги та точності при завповнення та веденні.
На вебінарі розглянемо усі нюанси на які слід звертати увагу бухгалтерам, що займаються заробітною платою та кадрами. А також визначимо основні моменти проведення внутрішнього аудиту щодо цих документів
_
- Ведення трудових книжок: вивчаємо загальні правила
1.1. Заповнення трудової за основним місцем роботи та за місцем роботи за сумісництвом
1.2. Якщо роботодавець ФОП, що з трудовою книжкою?
1.3. Всі сторінки трудової книжки заповнені, що далі?
1.4. Книга обліку трудових книжок, заповнюємо правильно, уникаючи ризики. - Заповнення трудових книжок працівників
2.1. Заповнення трудової книжки вперше, внесення відомостей про навчання та час служби
2.2. Коригуємо записи в трудових книжках, наглядні приклади внесення виправлень - Проводимо внутрішній аудит по заповненню трудових книжок
- Особова картка та особова справа працівника
4.1. Особова картка П-2, основні правила оформлення та заповнення
4.2. Форма ведення особових справ працівників, оформлення особових справ працівників. Чи на всіх працівників необхідно формувати особові справи (основне місце роботи, сумісництво)
4.3. Строки зберігання особових справ - Внутрішній аудит, або як перевірити правильність ведення осбових карток та особових справ працівників
- В очікуванні дива: що говорить Трудовий кодекс про трудові книжки, особові справи та особові картки працівників
- Відповіді на запитання

Галина Казначейбухгалтер-експерт, консультант з питань оподаткування та трудового законодавства, лектор, автор статей у спеціалізованих виданнях
Записи вебінарів
Питання ПДВ завжди актуальні для платників. Під час вебінару поговоримо про такі важливі питання як не пропустити строк обов’язкової реєстрації платником ПДВ, як визначити базу оподаткування ПДВ при здійсненні окремих операцій: постачання готової продукції, основних засобів, оренди.
Окремо поговоримо про оподаткування безоплатних передач: військовим, благодійним фондам. Проаналізуємо чи завжди оподатковуються ПДВ рекламні роздачі, подарунки тощо.
Не оминемо питання щодо особливостей складання та реєстрації мінусових РК, про зняття ризиковості платника ПДВ та ін.
Розгляд питань буде супроводжуватись докладною презентацією, конкретними прикладами та прив’язками до практичних ситуацій.
Як завжди будемо відповідати на Ваші питання.

Кожне підприємство самостійно встановлює норму тривалості робочого часу. На вебінарі доповімо про особливості встановлення та коригування норм тривалості робочого часу в період дії воєнного стану. Змінюються правила оплати лікарняних працівника-сумісникам, а також максимальний розмір лікарняних, розкажемо на прикладах, як працювати з цими питаннями у 2025 році. Також нагадаємо про новий неоподатковуваний розмір добових та про особливості розрахунків відпускних.

Розглянемо як проводяться планові та позапланові перевірки, найбільш вразливі показники бухгалтерського та податкового обліку, на які звертають увагу податківці при перевірці правильності нарахування податку на прибуток на ПДВ. Приділимо увагу перевіркам ФОП при припиненні ними діяльності та особливостям перевірок суб’єктів господарювання, що займаються зовнішньоекономічною діяльністю

Час подумати про річну звітність. Роботи багато, а часу мало. Наш вебінар для тих, хто цінує свій час. За 2+ години учасники вебінару отримають важливу інформацію з питань, пов’язаних із фінансовою звітністю, звітністю з податку на прибуток, ПДВ, Єдиного податку.
Розгляд питань буде супроводжуватись докладною презентацією, конкретними прикладами та прив’язками до практичних ситуацій.
Розпочнемо із загальних питань складання фінансової звітності: які форми звітності слід готувати, які процедури провести щодо основних засобів, які зміни внесені до НП(с)БО 21 та 27 та ін.
Далі перейдемо до питань пов’язаних з податком на прибуток. Особливу увагу звернемо на річні податкові різниці.
Нагадаємо про річний перерахунок ПДВ за ст. 199 ПКУ.
Не забудемо також і про платників єдиного податку.

Закон 4015 наробив неабиякого галасу серед бухгалтерів та бізнесу в цілому.
Як правильно працювати із ставкою ВЗ в розмірі 5%?
Коли застосовувати ставку нову, а коли має бути застосована ставка 1,5%?
Як діяти, якщо є перехідні виплати. І чому важливо знати базові правила бухобліку та коли за бухобліком здійснюють нарахування зарплати?
Всі ці питання розглянемо на вебінарі. Також у Вас є прекрасна можливість отримати відповіді на запитання, що стосується змін у військовому обліку.
