05.07.2016
Тривалість: 2 години 30 хвилин
Лектор: Смирнов Олександр

Все про запити ДФС та популярні підстави для податкових перевірок

Смирнов Олександр

Програма вебінару

_

 

1. 99% запитів - незаконні! Як виглядає законний запит ДФС? Вчимося відрізняти.

2. Законні підстави для відмови в наданні інформації та документів. Думка ДФС про те, в яких випадках на її запити можна не відповідати. Як відповісти на запит, щоб уникнути перевірки у 2017 році?

Аналіз популярних підстав для направлення запиту / проведення перевірок
(п. 78.1.4, 78.1.1178.1.13 ПК)

3. Нова редакція п. 78.1.1. ПКУ. Що змінилося в підставах для направлення запиту та проведення податкової перевірки.

4. Позиція ДФС про підстави для направлення запиту в разі отримання податкової інформації про порушення підприємством податкового законодавства. Лист ДФС від 01.02.2016 №3069 / 7 / 99-99-22-04-02-17.

5. Обов'язкові вимоги, яким повинен відповідати запит по п. 78.1.4. ПКУ. Наслідки надання та ненадання документів.

6. Що можна дізнатися з номера запиту?

7. Що робити, якщо керівником прийнято рішення надавати документи, але їх занадто багато?

Запити через призму мораторію

8. Як фіскали обходять мораторій на перевірки за допомогою запитів і як будуть використовувати його для планових перевірок 2017 р.? Розглядаємо на прикладі.

Запити в рамках перевірок

9. Перевірка в рамках КПК по 78.1.11. ПКУ. Чи можна переконатися в існуванні постанови слідчого / прокурора / судді? Чи варто давати документи в рамках такого запиту і наскільки ймовірним є донарахувань?

10. Законні підстави для направлення запиту / проведення перевірки в рамках п. 78.1.13. ПКУ. Джерело проблеми. Які документи і інформацію можуть запитувати і за яких умов її варто надавати?

11. Запити в рамках п. 85.2 ПКУ. Як використовувати дану норму в інтересах підприємства?

12. Безпечні способи надання документів. Що робити якщо документів немає або вони "не в порядку"?

Смирнов Олександр

Смирнов Олександр Податковий адвокат, керівник юридичного центру "Смирнов та Партнери". Спеціалізація - податкові конфлікти, захист бізнесу і посадових осіб від неправомірних дій контролюючих органів

Записи вебінарів

Зміни для кадровика й бухгалтера з 2024 року

Як завжди, в перехідні періоду з року в рік відбуваються колосальні зміни, які стосуються безпосередньо роботодавців. І з цими новаціями доводиться детально розбиратися бухгалтерам та кадровикам.

Також, наприкінці 2023 року, законотворці підкинули нам «сюрприз» у вигляді змін до Закону про відпустки.

Разом з тим відновлено дію Закону про індексацію.

Тож, запрошуємо Вас на вебінар, де ми детально розберемося з усіма змінами.

Галина КазначейГалина Казначей
15.02.2024
Тривалість: 2 години
Фінансова звітність та податок на прибуток за 2023 рік

Настав час складати фінансову та податкову звітність.

Які форми фінансової звітності обрати, чи обов’язково подавати звіт про управління, чи діють строки подання під час воєнного стану, як виправити помилки за попередні роки? На всі ці питання відповідь отримаєте під час вебінару.

Лектор зверне увагу, які бухгалтерські процедури слід зробити підприємству на 31 грудня стосовно основних засобів, як це оформити документально.

Багато вже говорили про дисконтування, але під часе ефіру лектор зверне увагу на модифікацію фінансових зобов’язань і вплив на об’єкт оподаткування.

Лектор вибрала найбільш популярні питання щодо звітності з податку на прибуток: особливості складання річної декларації, проблемні податкові різниці, заповнення окремих додатків.

Крім того, не оминемо питання пов’язані з контрольованими іноземними компаніями, резидентами Дія сіті.

Людмила Тимофеєва Людмила Тимофеєва
18.01.2024
Тривалість: 2 години
Податкові перевірки: що змінилось та як підготуватись?

На вебінарі розглянемо актуальні критерії, по яких підприємства та підприємці потрапляють в план-графік перевірок. Дізнаймось чи можна щось змінити або передбачити наперед? Які показники слід контролювати, щоб не потрапити до плану-графіку перевірок.

Додатково розберемось з основними «фішками» фактичних перевірок: на чому ловлять та як захиститись. Розглянемо , як перевіряють дотримання норм валютного законодавства. Чи є різниця при перевірках ФОП та підприємств?

Лектор розгляне актуальну тему банківських розрахунків та фінмоніторингу: коли це може привести до перевірки. Також проаналізує нові умови застосування штрафів по результатам перевірки і відповість на ваші запитання по темі вебінару.

Ольга ЦелуйкоОльга Целуйко
15.12.2023
Тривалість: 2 години