Додаток РІ до податкової декларації з податку на прибуток: заповнюємо правильно

Програма вебінару
_
- Аналіз нормативної бази.
- Перелік платників податку на прибуток, які зобов’язані складати додаток РІ.
- Особливості заповнення додатку РІ:
- Різниці, які виникають при нарахуванні амортизації необоротних активів Різниці, що виникають при формуванні забезпечень (резервів)
- Різниці, які виникають при здійсненні фінансових операцій
- Різниці щодо операцій з продажу або іншого відчуження цінних паперів
- Різниці, передбачені підрозділом 4 розділу ХХ Податкового кодексу України.
- Рекомендації щодо заповнення в особливих ситуаціях.
- Відповіді на запитання.

Людмила Тимофеєва аудитор АФ «Контракти-Аудит», податковий консультант, спеціаліст з питань оподаткування податком на прибуток та ПДВ
Записи вебінарів
Сезон відпусток уже розпочинається. Нагадаємо правила документального оформлення відпусток оплачуваних та неоплачуваних. Відповімо на питання як діяти, якщо працівник хоче у відпустку поза графіком. Опрацюємо питання розрахунків відпусток та відображення їх у звітності. Акцентуємо увагу на перехідних відпустках та їх зазначенні у Додатку Д1 та відповімо на питання, як ці відпустки впливають на показники для бронювання

Питання зовнішньоекономічної діяльності завжди становлять інтерес для платників податків. Під час вебінару поговоримо про бухгалтерський облік операцій в іноземній валюті, про податкові наслідки для платників податку на прибуток та єдиного податку.
Окремо розглянемо питання оподаткування ПДВ при експорті, імпорті, реекспорті товарів, а також про особливості оподаткування послуг в т.ч. електронних.
Проаналізуємо особливості розрахунків в іноземній валюті під час воєнного стану.
Не оминемо питання щодо оподаткування «конструктивних» дивідендів.
Розгляд питань буде супроводжуватись докладною презентацією, конкретними прикладами та прив’язками до практичних ситуацій.

Питання ПДВ завжди актуальні для платників. Під час вебінару поговоримо про такі важливі питання як не пропустити строк обов’язкової реєстрації платником ПДВ, як визначити базу оподаткування ПДВ при здійсненні окремих операцій: постачання готової продукції, основних засобів, оренди.
Окремо поговоримо про оподаткування безоплатних передач: військовим, благодійним фондам. Проаналізуємо чи завжди оподатковуються ПДВ рекламні роздачі, подарунки тощо.
Не оминемо питання щодо особливостей складання та реєстрації мінусових РК, про зняття ризиковості платника ПДВ та ін.
Розгляд питань буде супроводжуватись докладною презентацією, конкретними прикладами та прив’язками до практичних ситуацій.
Як завжди будемо відповідати на Ваші питання.

Кожне підприємство самостійно встановлює норму тривалості робочого часу. На вебінарі доповімо про особливості встановлення та коригування норм тривалості робочого часу в період дії воєнного стану. Змінюються правила оплати лікарняних працівника-сумісникам, а також максимальний розмір лікарняних, розкажемо на прикладах, як працювати з цими питаннями у 2025 році. Також нагадаємо про новий неоподатковуваний розмір добових та про особливості розрахунків відпускних.

Розглянемо як проводяться планові та позапланові перевірки, найбільш вразливі показники бухгалтерського та податкового обліку, на які звертають увагу податківці при перевірці правильності нарахування податку на прибуток на ПДВ. Приділимо увагу перевіркам ФОП при припиненні ними діяльності та особливостям перевірок суб’єктів господарювання, що займаються зовнішньоекономічною діяльністю
