21.12.2017
Тривалість: 2 години
Лектор: Смирнов Олександр

Нові можливості захисту бізнесу у зв’язку із змінами у Кримінальному процесуальному Кодексі

Смирнов Олександр

Програма вебінару

Однією з яскравих подій початку грудня стало підписання президентом закону №2213, якій вже поіменували законом про заборону «маски-шоу». Допити та обшуки завжди були супутниками українського бізнесу, саме тому, напевно, немає таких людей або професій, для яких допит та обшук це порожні звуки. Прийнятий законопроект вносить суттєві зміни в частині проведення та оформлення процесуальних дій, можливості присутності адвоката та наслідки порушення цих вимог. Також є в ньому й підводні камені.
Про те, які нові можливості ми отримали для захисту підприємства від неправомірних і навіть правомірних дій правоохоронних органів ми поговоримо на нашому вебінарі.
Як завжди з Олександром Смирновим все буде просто, доступно, зрозуміло!.

_

  1. Відеофіксація обшуку обов’язкова!
    Зміна підходів до оформлення (протоколювання) результатів обшуку у разі відсутності його відеофіксації. Як це використовувати бізнесу?
    Право на безперешкодну відеофіксацію обшуку стороною захисту.
  2. Порушення правоохоронців, які впливають на доказування вини платника податків.
    Закріплення права на правову допомогу адвоката на будь-якій стадії  проведення обшуку. Обов’язок слідчого та прокурора допустити адвоката до обшуку на будь-якій його стадії.
    Недопущення адвоката до обшуку = недопустимість отриманих під час обшуку доказів!
    Що таке недопущення адвоката до обшуку и як доказати цей факт?
    Винесення ухвали про обшук без повної технічної фіксації засідання.
  3. Зміни в процедурі отримання та проведення тимчасового доступу до речей та документів.
  4. Зміни в порядку тимчасового вилучення майна.
    Чи варто розраховувати на заборону тимчасового вилучення електронних інформаційних систем та мобільних телефонів і за яких умов це спрацює?
    Розширення визначення поняття «дублікат документа».
  5. Чи допоможе бізнесу обов’язок слідчого вручити заявнику витяг з ЄРДР протягом 24 годин?
  6. Новий підхід до обчислення строків досудового розслідування. Можливі наслідки.
  7. Особливості проведення обшуку осіб, присутніх на обшуку. Що змінилося?
Смирнов Олександр

Смирнов Олександр Податковий адвокат, керівник юридичного центру "Смирнов та Партнери". Спеціалізація - податкові конфлікти, захист бізнесу і посадових осіб від неправомірних дій контролюючих органів

Записи вебінарів

Зростання розміру військового збору: нові зміни до ПКУ

Закон 4015 наробив неабиякого галасу серед бухгалтерів та бізнесу в цілому.

Як правильно працювати із ставкою ВЗ в розмірі 5%?

Коли застосовувати ставку нову, а коли має бути застосована ставка 1,5%?

Як діяти, якщо є перехідні виплати. І чому важливо знати базові правила бухобліку та коли за бухобліком здійснюють нарахування зарплати?

Всі ці питання розглянемо на вебінарі. Також у Вас є прекрасна можливість отримати відповіді на запитання, що стосується змін у військовому обліку.

Галина КазначейГалина Казначей
07.11.2024
Тривалість: 2 години
Мінімізація податкових ризиків та оподаткування. Податок на прибуток, ПДВ та ПДФО

Під час вебінару лектор зверне увагу на всі важливі аспекти операцій, пов’язаних з безоплатною передачею товарів, робіт, послуг. В яких випадках нараховується ПДВ за нульовою ставкою, коли операції з безоплатної передачі не відображаються в декларації, коли виникають податкові різниці тощо.

Поговоримо про залучення обігових коштів. Розглянемо варіанти з мінімальним оподаткуванням.

Особливі питання щодо мінімізації ризиків та оподаткування з ПДВ. Розпочнемо з бази оподаткування, далі розглянемо особливості оподаткування окремих операцій, нагадаємо про граничні строки для відображення податкового кредиту, розблокування ПН/РК тощо.

ПДФО: як уникнути донарахування ПДФО та ВЗ при застосуванні звичайних цін. Яку інформацію отримає ДПСУ про закордонні рахунки громадян та які ризики при цьому можуть виникнути.

Людмила Тимофеєва Людмила Тимофеєва
17.10.2024
Тривалість: 2 години
Бронювання працівників та військовий облік на підприємствах

Бронювання працівників на підприємстві без належного ведення військового обліку на підприємствах практично неможливе. Тож ці дві теми нерозривно пов’язані. З чого почати вести військовий облік і як його вести аби могти забронювати працівників. Який пакет документів має бути на підприємстві з питань військового обліку? Чи можна керівника зробити відповідальним за ведення військового обліку, якщо на підприємстві є кадровик? Які питання перевіряють ТЦК з питань військового обліку? Перевірка Додатку Д5 на підприємствах, які бронюють працівників обов’язкова.

Галина КазначейГалина Казначей
11.09.2024
Тривалість: 2 години