24.02.2017
Тривалість: 2 години
Лектор: Смирнов Олександр

Як фіскали обирають «клієнта» на позапланову перевірку?

Смирнов Олександр

Програма вебінару

_

  1. Куди копають? Доперевірочний аналіз підприємства за допомогою інформаційно-аналітичних баз ДФС.
  2. Етапи комплексного відпрацювання податкових ризиків з ПДВ: рання податкова діагностика, електронний та податковий контроль ризиків.
  3. Вигодонабувач, транзитер, податкова яма - хто Ви для податкової?
  4. Критерії ризикових підприємств. До кого перевірка прийде раніше за всіх? Порядок формування плану-графіку документальних планових перевірок в 2017 році. Зовнішні ознаки «реальних» підприємств.
  5. Критерії нереальності господарських операцій. Як впливає на рішення фіскалів сумнівність походження товару, відсутність якісної первинної нерухомості, відсутність матеріально-технічної бази і трудових ресурсів?
  6. Розмір має значення? Чи існує «безпечний» обсяг небезпечних операцій? Що таке «небезпечні послуги»?
  7. Що таке «ланцюг нереальної господарської операції» та її наслідки для бізнесу.
Смирнов Олександр

Смирнов Олександр Податковий адвокат, керівник юридичного центру "Смирнов та Партнери". Спеціалізація - податкові конфлікти, захист бізнесу і посадових осіб від неправомірних дій контролюючих органів

Записи вебінарів

Зростання розміру військового збору: нові зміни до ПКУ

Закон 4015 наробив неабиякого галасу серед бухгалтерів та бізнесу в цілому.

Як правильно працювати із ставкою ВЗ в розмірі 5%?

Коли застосовувати ставку нову, а коли має бути застосована ставка 1,5%?

Як діяти, якщо є перехідні виплати. І чому важливо знати базові правила бухобліку та коли за бухобліком здійснюють нарахування зарплати?

Всі ці питання розглянемо на вебінарі. Також у Вас є прекрасна можливість отримати відповіді на запитання, що стосується змін у військовому обліку.

Галина КазначейГалина Казначей
07.11.2024
Тривалість: 2 години
Мінімізація податкових ризиків та оподаткування. Податок на прибуток, ПДВ та ПДФО

Під час вебінару лектор зверне увагу на всі важливі аспекти операцій, пов’язаних з безоплатною передачею товарів, робіт, послуг. В яких випадках нараховується ПДВ за нульовою ставкою, коли операції з безоплатної передачі не відображаються в декларації, коли виникають податкові різниці тощо.

Поговоримо про залучення обігових коштів. Розглянемо варіанти з мінімальним оподаткуванням.

Особливі питання щодо мінімізації ризиків та оподаткування з ПДВ. Розпочнемо з бази оподаткування, далі розглянемо особливості оподаткування окремих операцій, нагадаємо про граничні строки для відображення податкового кредиту, розблокування ПН/РК тощо.

ПДФО: як уникнути донарахування ПДФО та ВЗ при застосуванні звичайних цін. Яку інформацію отримає ДПСУ про закордонні рахунки громадян та які ризики при цьому можуть виникнути.

Людмила Тимофеєва Людмила Тимофеєва
17.10.2024
Тривалість: 2 години
Бронювання працівників та військовий облік на підприємствах

Бронювання працівників на підприємстві без належного ведення військового обліку на підприємствах практично неможливе. Тож ці дві теми нерозривно пов’язані. З чого почати вести військовий облік і як його вести аби могти забронювати працівників. Який пакет документів має бути на підприємстві з питань військового обліку? Чи можна керівника зробити відповідальним за ведення військового обліку, якщо на підприємстві є кадровик? Які питання перевіряють ТЦК з питань військового обліку? Перевірка Додатку Д5 на підприємствах, які бронюють працівників обов’язкова.

Галина КазначейГалина Казначей
11.09.2024
Тривалість: 2 години