Податкові та інші зміни - 2017
Програма вебінару
_
НОВИЙ РОЗМІР МІНІМАЛЬНОЇ ЗАРПЛАТИ І ПРОЖИТКОВОГО МІНІМУМУ
- Мінімальна зарплата 3200 грн. - На що впливає даний показник?
- У яких випадках штрафи та інші платежі до бюджету «відв'язали» від мінімальної зарплати і «прив'язали» до прожиткового мінімуму?
- Сплата ЄСВ роботодавцями в 2017-му році - на які показники орієнтуватися?
- Платежі підприємців в 2017-му році зростають. І не тільки за працівників, а й за себе: ЄСВ, єдиний податок.
- Система окладів на підприємствах - з 2017-року по-новому. Яким може бути мінімальний оклад і від чого ж він встановлюється, від мінімальної зарплати або прожиткового мінімуму? Чи є обов'язковим застосування тарифної сітки на небюджетних підприємствах?
ПОДАТКОВІ ЗМІНИ - 2017
- ПДВ: нові правила складання і реєстрації податкових накладних та отримання бюджетного відшкодування.
- Податок на прибуток: негосподарські витрати знову з'являються, а значить, збільшують об'єкт оподаткування, а фінзвітність стає складовою декларації з податку на прибуток. Але витрати по використанню реєстру сумнівних боргів дозволили враховувати. А також вводиться нульова ставка податку на прибуток до 2022 року, але не для всіх
- ПДФО: збільшився розмір добових по Україні та за кордоном, а підприємці отримали право на витрати в сумі амортизації необоротних активів.
- Нові правила податкового адміністрування: контроль за базами податкових даних отримує Мінфін, а податкову міліцію вже вкотре замінюють на фінансову поліцію. З хорошого: узаконені терміни проведення камеральних перевірок за всіма видами податків! Мораторій на перевірки у 2017-му році - бути чи не бути?
Бикова ГаннаКерівник київської редакції та провідний автор тижневика «Дебет-Кредит», податковий консультант-практик з багаторічним досвідом роботи головним бухгалтером
Записи вебінарів
Закон 4015 наробив неабиякого галасу серед бухгалтерів та бізнесу в цілому.
Як правильно працювати із ставкою ВЗ в розмірі 5%?
Коли застосовувати ставку нову, а коли має бути застосована ставка 1,5%?
Як діяти, якщо є перехідні виплати. І чому важливо знати базові правила бухобліку та коли за бухобліком здійснюють нарахування зарплати?
Всі ці питання розглянемо на вебінарі. Також у Вас є прекрасна можливість отримати відповіді на запитання, що стосується змін у військовому обліку.
Під час вебінару лектор зверне увагу на всі важливі аспекти операцій, пов’язаних з безоплатною передачею товарів, робіт, послуг. В яких випадках нараховується ПДВ за нульовою ставкою, коли операції з безоплатної передачі не відображаються в декларації, коли виникають податкові різниці тощо.
Поговоримо про залучення обігових коштів. Розглянемо варіанти з мінімальним оподаткуванням.
Особливі питання щодо мінімізації ризиків та оподаткування з ПДВ. Розпочнемо з бази оподаткування, далі розглянемо особливості оподаткування окремих операцій, нагадаємо про граничні строки для відображення податкового кредиту, розблокування ПН/РК тощо.
ПДФО: як уникнути донарахування ПДФО та ВЗ при застосуванні звичайних цін. Яку інформацію отримає ДПСУ про закордонні рахунки громадян та які ризики при цьому можуть виникнути.
Бронювання працівників на підприємстві без належного ведення військового обліку на підприємствах практично неможливе. Тож ці дві теми нерозривно пов’язані. З чого почати вести військовий облік і як його вести аби могти забронювати працівників. Який пакет документів має бути на підприємстві з питань військового обліку? Чи можна керівника зробити відповідальним за ведення військового обліку, якщо на підприємстві є кадровик? Які питання перевіряють ТЦК з питань військового обліку? Перевірка Додатку Д5 на підприємствах, які бронюють працівників обов’язкова.