Податкові та інші зміни - 2017

Дата:
17 Січень 2017
Початок:
15:00
Тривалість:
2 години
Мова:
російська
Бикова Ганна
Керівник київської редакції та провідний автор тижневика «Дебет-Кредит», податковий консультант-практик з багаторічним досвідом роботи головним бухгалтером
Увага! Цей семінар вже завершено. Ви можете продивитись його у запису.
0 грн. ціна вебінару
0 грн.* (для передплатників)

Пільгова ціна для передплатників пакету «Профі» електронного «Дебету-Кредиту»,
а також усіх передплатників паперового журналу «Дебет-Кредит».

Програма вебінару

НОВИЙ РОЗМІР МІНІМАЛЬНОЇ ЗАРПЛАТИ І ПРОЖИТКОВОГО МІНІМУМУ

  1. Мінімальна зарплата 3200 грн. - На що впливає даний показник?
  2. У яких випадках штрафи та інші платежі до бюджету «відв'язали» від мінімальної зарплати і «прив'язали» до прожиткового мінімуму?
  3. Сплата ЄСВ роботодавцями в 2017-му році - на які показники орієнтуватися?
  4. Платежі підприємців в 2017-му році зростають. І не тільки за працівників, а й за себе: ЄСВ, єдиний податок.
  5. Система окладів на підприємствах - з 2017-року по-новому. Яким може бути мінімальний оклад і від чого ж він встановлюється, від мінімальної зарплати або прожиткового мінімуму? Чи є обов'язковим застосування тарифної сітки на небюджетних підприємствах?

ПОДАТКОВІ ЗМІНИ - 2017

  1. ПДВ: нові правила складання і реєстрації податкових накладних та отримання бюджетного відшкодування.
  2. Податок на прибуток: негосподарські витрати знову з'являються, а значить, збільшують об'єкт оподаткування, а фінзвітність стає складовою декларації з податку на прибуток. Але витрати по використанню реєстру сумнівних боргів дозволили враховувати. А також вводиться нульова ставка податку на прибуток до 2022 року, але не для всіх
  3. ПДФО: збільшився розмір добових по Україні та за кордоном, а підприємці отримали право на витрати в сумі амортизації необоротних активів.
  4. Нові правила податкового адміністрування: контроль за базами податкових даних отримує Мінфін, а податкову міліцію вже вкотре замінюють на фінансову поліцію. З хорошого: узаконені терміни проведення камеральних перевірок за всіма видами податків! Мораторій на перевірки у 2017-му році - бути чи не бути?