14.06.2016
Тривалість: 2 години
Лектор: Бикова Ганна

Відпустки на підприємстві

Бикова Ганна

Програма вебінару

_

  1. Види та тривалість відпусток, що надаються співробітникам. Оформлення відпустки та підстави для їх надання. Графік відпусток – чи обов’язково його мати на підприємстві?
  2. Стаж працівника, що дає право на відпустку. Які періоди в нього включаються і які не включаються? У яких випадках стаж роботи не впливає на обовязок надати відпустку?
  3. Грошова компенсація за невикористану відпустку. У яких випадках та в якому розмірі вона виплачується працівнику, а в якому – майбутньому роботодавцеві?
  4. Звільнення працівника після закінчення відпустки - правові нюанси, які при цьому виникають. Розрахунок з працівником при такому звільненні – в які строки його слід провести?
  5. Збереження відпустки при звільненні за переведенням на інше підприємство або на іншу посаду (в інший відділ) без зміни місця роботи. Як оформляється і надається така відпустка?
  6. Оплата відпусток. Розрахунок середньої заробітної плати. Види доходів працівників, які беруть участь у розрахунку середньої зарплати. Порядок розрахунку середньої зарплати у випадку, якщо протягом розрахункового періоду оклад (тарифна ставка) працівника збільшувалася.
  7. Тимчасова непрацездатність працівника під час відпустки. Як оплачується цей період роботодавцем?
  8. Відкликання з відпустки  – як оформляється? Що робити з невикористаною часткою відпустки і виплаченими відпускними?
  9. Поділ відпусток – в яких випадках це можливо, а в яких ні? Якою має бути неподільна частина щорічної основної відпустки?
  10. Тимчасове виконання обов’язків працівника, який перебуває у відпустці. Як це оформлюється і оплачується? Чи можна на цей період найняти працівника за строковим трудовим договором?
Бикова Ганна

Бикова ГаннаКерівник київської редакції та провідний автор тижневика «Дебет-Кредит», податковий консультант-практик з багаторічним досвідом роботи головним бухгалтером

Записи вебінарів

Зростання розміру військового збору: нові зміни до ПКУ

Закон 4015 наробив неабиякого галасу серед бухгалтерів та бізнесу в цілому.

Як правильно працювати із ставкою ВЗ в розмірі 5%?

Коли застосовувати ставку нову, а коли має бути застосована ставка 1,5%?

Як діяти, якщо є перехідні виплати. І чому важливо знати базові правила бухобліку та коли за бухобліком здійснюють нарахування зарплати?

Всі ці питання розглянемо на вебінарі. Також у Вас є прекрасна можливість отримати відповіді на запитання, що стосується змін у військовому обліку.

Галина КазначейГалина Казначей
07.11.2024
Тривалість: 2 години
Мінімізація податкових ризиків та оподаткування. Податок на прибуток, ПДВ та ПДФО

Під час вебінару лектор зверне увагу на всі важливі аспекти операцій, пов’язаних з безоплатною передачею товарів, робіт, послуг. В яких випадках нараховується ПДВ за нульовою ставкою, коли операції з безоплатної передачі не відображаються в декларації, коли виникають податкові різниці тощо.

Поговоримо про залучення обігових коштів. Розглянемо варіанти з мінімальним оподаткуванням.

Особливі питання щодо мінімізації ризиків та оподаткування з ПДВ. Розпочнемо з бази оподаткування, далі розглянемо особливості оподаткування окремих операцій, нагадаємо про граничні строки для відображення податкового кредиту, розблокування ПН/РК тощо.

ПДФО: як уникнути донарахування ПДФО та ВЗ при застосуванні звичайних цін. Яку інформацію отримає ДПСУ про закордонні рахунки громадян та які ризики при цьому можуть виникнути.

Людмила Тимофеєва Людмила Тимофеєва
17.10.2024
Тривалість: 2 години
Бронювання працівників та військовий облік на підприємствах

Бронювання працівників на підприємстві без належного ведення військового обліку на підприємствах практично неможливе. Тож ці дві теми нерозривно пов’язані. З чого почати вести військовий облік і як його вести аби могти забронювати працівників. Який пакет документів має бути на підприємстві з питань військового обліку? Чи можна керівника зробити відповідальним за ведення військового обліку, якщо на підприємстві є кадровик? Які питання перевіряють ТЦК з питань військового обліку? Перевірка Додатку Д5 на підприємствах, які бронюють працівників обов’язкова.

Галина КазначейГалина Казначей
11.09.2024
Тривалість: 2 години