18.12.2024
Тривалість: 2 години
Лектор: Людмила Тимофеєва

Підготовка до річної звітності: фінансова звітність, податок на прибуток, ПДВ, єдиний податок

Людмила Тимофеєва

Програма вебінару

Підготовка до річної  фінансової звітності:

  • форми та склад фінансової звітності;
  • основні засоби: процедурні питання;
  • облікова політика чи є підстави для змін?
  • зміни до НП(с)БО 21 «Вплив змін валютних курсів» та НП(с)БО 27 «Необоротні активи, утримувані для продажу, та припинена діяльність.

Декларація з податку на прибуток - 2024:

  • порядок та алгоритм заповнення Декларації;
  • податкові різниці для всіх платників податку на прибуток;
  • річні податкові різниці без помилок.

Інвентаризація – 2024

  • результати інвентаризації в бухгалтерському та податковому обліку;
  • інвентаризація заборгованостей;
  • інвентаризація резерву відпусток тощо.

ПДВ

  • річний перерахунок ПДВ-кредиту в оновленому додатку 5 до Декларації з ПДВ;
  • зменшувальні РК: нові правила;
  • «дешева» оренда і ПДВ.

Єдиний податок

  • повернення попередньої оплати: період зменшення доходу в ФОП;
  • правомірність прийняття рішення ДПС про виключення зі складу платників ЄП;
  • ФОП і надання поворотної фінансової допомоги: позиція Верховного Суду.

Відповіді на питання

 

Людмила Тимофеєва

Людмила Тимофеєва аудитор АФ «Контракти-Аудит», податковий консультант, спеціаліст з питань оподаткування податком на прибуток та ПДВ

Записи вебінарів

Важливе про ЗЕД

Питання зовнішньоекономічної діяльності завжди становлять інтерес для платників податків. Під час вебінару поговоримо про бухгалтерський облік операцій в іноземній валюті, про податкові наслідки для платників податку на прибуток та єдиного податку.

Окремо розглянемо питання оподаткування ПДВ при експорті, імпорті, реекспорті товарів, а також про особливості оподаткування послуг в т.ч. електронних.

Проаналізуємо особливості розрахунків в іноземній валюті під час воєнного стану.

Не оминемо питання щодо оподаткування «конструктивних» дивідендів.

Розгляд питань буде супроводжуватись докладною презентацією, конкретними прикладами та прив’язками до практичних ситуацій.

Людмила Тимофеєва Людмила Тимофеєва
16.04.2025
Тривалість: 2 години
Важливе про ПДВ

Питання ПДВ завжди актуальні для платників. Під час вебінару поговоримо про такі важливі питання як не пропустити строк обов’язкової реєстрації платником ПДВ, як визначити базу оподаткування ПДВ при здійсненні окремих операцій: постачання готової продукції, основних засобів, оренди.

Окремо поговоримо про оподаткування безоплатних передач: військовим, благодійним фондам. Проаналізуємо чи завжди оподатковуються ПДВ рекламні роздачі, подарунки тощо.

Не оминемо питання щодо особливостей складання та реєстрації мінусових РК, про зняття ризиковості платника ПДВ та ін.

Розгляд питань буде супроводжуватись докладною презентацією, конкретними прикладами та прив’язками до практичних ситуацій.

Як завжди будемо відповідати на Ваші питання.

Людмила Тимофеєва Людмила Тимофеєва
14.03.2025
Тривалість: 2 години
Актуальні питання для бухгалтера по зарплаті 2025: відпустки, лікарняні, відрядження та робочий час

Кожне підприємство самостійно встановлює норму тривалості робочого часу. На вебінарі доповімо про особливості встановлення та коригування норм тривалості робочого часу в період дії воєнного стану. Змінюються правила оплати лікарняних працівника-сумісникам, а також максимальний розмір лікарняних, розкажемо на прикладах, як працювати з цими питаннями у 2025 році. Також нагадаємо про новий неоподатковуваний розмір добових та про особливості розрахунків відпускних.

Галина КазначейГалина Казначей
06.02.2025
Тривалість: 2 години
Податкові перевірки – 2025: що перевіряє ДПС, як підготуватись, практичні кейси

Розглянемо як проводяться планові та позапланові перевірки, найбільш вразливі показники бухгалтерського та податкового обліку, на які звертають увагу податківці при перевірці правильності нарахування податку на прибуток на ПДВ. Приділимо увагу перевіркам ФОП при припиненні ними діяльності та особливостям перевірок суб’єктів господарювання, що займаються зовнішньоекономічною діяльністю

Ольга ЦелуйкоОльга Целуйко
16.01.2025
Тривалість: 2 години
Підготовка до річної звітності: фінансова звітність, податок на прибуток, ПДВ, єдиний податок

Час подумати про річну звітність. Роботи багато, а часу мало. Наш вебінар для тих, хто цінує свій час. За 2+ години учасники вебінару отримають важливу інформацію з питань, пов’язаних із фінансовою звітністю, звітністю з податку на прибуток, ПДВ, Єдиного податку.

Розгляд питань буде супроводжуватись докладною презентацією, конкретними прикладами та прив’язками до практичних ситуацій.

Розпочнемо із загальних питань складання фінансової звітності: які форми звітності слід готувати, які процедури провести щодо основних засобів, які зміни внесені до НП(с)БО 21 та 27 та ін.

Далі перейдемо до питань пов’язаних з податком на прибуток. Особливу увагу звернемо на річні податкові різниці.

Нагадаємо про річний перерахунок ПДВ за ст. 199 ПКУ.

Не забудемо також і про платників єдиного податку.

Людмила Тимофеєва Людмила Тимофеєва
18.12.2024
Тривалість: 2 години