Мінімізація податкових ризиків та оподаткування. Податок на прибуток, ПДВ та ПДФО
Програма вебінару
Безоплатна передача: неприбутковим організаціям, фізичним особам, ЗСУ, тощо
Основні засоби
- Прискорена податкова амортизація.
- Основні засоби з нульовою залишковою балансовою вартістю (дооцінка, строк корисного використання, поліпшення, продаж та безоплатна передача).
Залучення обігових коштів з мінімальним оподаткуванням
Як мінімізувати сплату ПДВ:
- База оподаткування.
- Повернення товарів.
- Гарантійні платежі.
- Уцінка товарів.
- Відшкодування збитків.
- Реорганізація.
- Компенсуючі ПДВ зобов’язання за п. 198.5 ПКУ.
- Правило «365 днів» для податкового кредиту та інші ПДВ строки.
Оптимізація ПДФО:
- Звичайні ціни при визначенні оподатковуваного доходу фізичної особи: практичні рекомендації.
- Рахунки українців за кордоном: можливі податкові ризики.
Відповіді на питання.
Людмила Тимофеєва аудитор АФ «Контракти-Аудит», податковий консультант, спеціаліст з питань оподаткування податком на прибуток та ПДВ
Записи вебінарів
Бронювання працівників на підприємстві без належного ведення військового обліку на підприємствах практично неможливе. Тож ці дві теми нерозривно пов’язані. З чого почати вести військовий облік і як його вести аби могти забронювати працівників. Який пакет документів має бути на підприємстві з питань військового обліку? Чи можна керівника зробити відповідальним за ведення військового обліку, якщо на підприємстві є кадровик? Які питання перевіряють ТЦК з питань військового обліку? Перевірка Додатку Д5 на підприємствах, які бронюють працівників обов’язкова.
На вебінарі лектор розгляне актуальні питання подання Декларації з податку на прибуток та фінзвітності за півріччя, Декларації з єдиного податку підприємцями при зміні системи оподаткування впродовж року.
Також будуть розглянуті питання реєстрації та анулювання платником ПДВ, особливості першого та останнього звітування з ПДВ, основи заповнення декларації з ПДВ, відповідальність платників у разі недотримання процедури реєстрації/анулювання реєстрації платником ПДВ.
Акцентуємо увагу на основних питаннях перевірки платників податку на прибуток з боку ДПС, особливостях виправлення помилок у поданих деклараціях та застосування штрафних санкцій в умовах дії воєнного стану.
З 18 травня 2024 року відбулися зміни в нормах законодавства з питань військового обліку. Чи зачепили ці зміни питання ведення військового обліку роботодавцями? Що треба зробити роботодавцю у зв’язку із зниженням призовного віку громадян. Як реагувати на розпорядження, які надходять від ТЦК, СБУ чи СЗР? Що робити, якщо працівник навідріз відмовляється брати повістку? З яким пакетом документів має працювати особа відповідальна за ведення військового обліку на підприємстві.