22.10.2019
Тривалість: 2 години
Лектор: Смирнов Олександр

Робота з запитами ДФС (вже ДПС) - 2019

Смирнов Олександр

Програма вебінару

_

  1. 99% запитів - незаконні! Як виглядає законний запит ДФС? Вчимося відрізняти.
  2. Як відповісти на запит, щоб уникнути перевірки в 2019 році?
  3. Що буде якщо, отримавши запит ДФС ви: відповісте письмово, дасте документи, дасте документи частково, не будете реагувати взагалі.
  4. Якщо запит був необґрунтований, а до перевірки допустили. Наслідки.
  5. Пункт 73.3 НК і в чому його фундаментальна важливість при роботі з запитами. Вимоги до змісту запитів ДФС. Наслідки відсутності в запиті посилань на п. 73.3 НК. Думка ВАСУ.
  6. Наслідки відсутності печатки в запиті ДФС. Позиція Верховного Суду.
  7. Запит на підставі нібито виявлених порушень податкового, валютного чи іншого законодавства (п.1 абз. 3 п. 73.3 ПКУ). Обов'язкові вимоги до такого запиту. Аналізуємо разом з п. 78.1.1 ПКУ.
  8. Запит в зв'язку з виявленням недостовірності даних у поданій звітності (п.3 абз.3 п. 73.3 ПКУ). Вимоги до запиту. Аналізуємо разом з п. 78.1.4 ПКУ.
  9. У чому небезпека ненадання відповіді на необґрунтований запит (абз. 18 п. 73.3 ПКУ).
  10. Запити ДФС за рівнем зарплати. Як реагувати?
  11. Запит в рамках перевірки (п. 85.2 ПКУ, п. 78.1.11 ПКУ). Як надавати документи? Що робити якщо документів немає або вони "не в порядку"?
Смирнов Олександр

Смирнов Олександр Податковий адвокат, керівник юридичного центру "Смирнов та Партнери". Спеціалізація - податкові конфлікти, захист бізнесу і посадових осіб від неправомірних дій контролюючих органів

Записи вебінарів

Зростання розміру військового збору: нові зміни до ПКУ

Закон 4015 наробив неабиякого галасу серед бухгалтерів та бізнесу в цілому.

Як правильно працювати із ставкою ВЗ в розмірі 5%?

Коли застосовувати ставку нову, а коли має бути застосована ставка 1,5%?

Як діяти, якщо є перехідні виплати. І чому важливо знати базові правила бухобліку та коли за бухобліком здійснюють нарахування зарплати?

Всі ці питання розглянемо на вебінарі. Також у Вас є прекрасна можливість отримати відповіді на запитання, що стосується змін у військовому обліку.

Галина КазначейГалина Казначей
07.11.2024
Тривалість: 2 години
Мінімізація податкових ризиків та оподаткування. Податок на прибуток, ПДВ та ПДФО

Під час вебінару лектор зверне увагу на всі важливі аспекти операцій, пов’язаних з безоплатною передачею товарів, робіт, послуг. В яких випадках нараховується ПДВ за нульовою ставкою, коли операції з безоплатної передачі не відображаються в декларації, коли виникають податкові різниці тощо.

Поговоримо про залучення обігових коштів. Розглянемо варіанти з мінімальним оподаткуванням.

Особливі питання щодо мінімізації ризиків та оподаткування з ПДВ. Розпочнемо з бази оподаткування, далі розглянемо особливості оподаткування окремих операцій, нагадаємо про граничні строки для відображення податкового кредиту, розблокування ПН/РК тощо.

ПДФО: як уникнути донарахування ПДФО та ВЗ при застосуванні звичайних цін. Яку інформацію отримає ДПСУ про закордонні рахунки громадян та які ризики при цьому можуть виникнути.

Людмила Тимофеєва Людмила Тимофеєва
17.10.2024
Тривалість: 2 години
Бронювання працівників та військовий облік на підприємствах

Бронювання працівників на підприємстві без належного ведення військового обліку на підприємствах практично неможливе. Тож ці дві теми нерозривно пов’язані. З чого почати вести військовий облік і як його вести аби могти забронювати працівників. Який пакет документів має бути на підприємстві з питань військового обліку? Чи можна керівника зробити відповідальним за ведення військового обліку, якщо на підприємстві є кадровик? Які питання перевіряють ТЦК з питань військового обліку? Перевірка Додатку Д5 на підприємствах, які бронюють працівників обов’язкова.

Галина КазначейГалина Казначей
11.09.2024
Тривалість: 2 години