Допомога

Шановні користувачі!

Інтернет-семінар (або вебінар ) - це онлайн семінар, що проводиться за допомогою Інтернету, на якому Ви можете бачити і чути лектора на екрані монітора та ставити йому свої запитання.

Щоб стати учасником вебінару Вам необхідно:

 1. Перевірити чи відповідає Ваш комп’ютер технічним вимогам

 2. Зареєструватися, натиснувши кнопку «Зареєструватися» на сторінці вебінару, який Вас зацікавив.

  При реєстрації у Вас буде можливість задати своє питання за темою інтернет-семінару.

 3. Якщо вебінар платний, то сплатити участь у ньому згідно рахунку, отриманого при реєстрації.

 4. Перед початком вебінару зайдіть на його сторінку і натисніть кнопку «Дивитися», яка з’являється на місці кнопки «Зареєструватися», трансляція відкриється в новому вікні.

 5. Доступ до архівного запису вебінару відкритий, починаючи з наступного дня після його проведення. Вебінар при цьому переміщується в розділ «Архів»

* Кількість безкоштовних місць для участі у вебінарі передплатників обмежена. Решті передплатникам, які не встигли потрапити до їх числа, буде надана можливість переглянути вебінар у записі.

Служба техпідтримки вебінарів «Дебет-Кредит» webinar@dtkt.ua

 • комп’ютер повинен бути під управлінням операційної системи класу Windows, Linux;
 • необхідний встановлений компонент Adobe Flash Player версії не нижче 10.0.32 і один з браузерів: Internet Explorer версія не нижче 7.0, Mozilla FireFox версія не нижче 3.0, Safari, Google Chrome версія не нижче 2.0, Opera версія не нижче 10.0;
 • до комп’ютера повинні бути підключені навушники або колонки;
 • якщо компанія використовує proxy-сервер, для перегляду в реальному часі повинен бути відкритий порт 1935. Для перегляду запису вебінару цього не потрібно.